Bireysel Eğitimlerimiz | Kalıpsız Düşünüş, muhakemat, hızlı algılama, otizm, dehb gibi alanlarda uygulamalar | Beyin ve zeka altyapısını güçlendirerek hızlı öğrenme, hızlı algılama, otizm, dikkat eksikliği ve odaklanamama sorununu aşan uygulamalar geliştirir.

Bireysel Eğitimlerimiz

Şuan Buradasınız:Ana Sayfa \ Eğitimlerimiz / Hizmetlerimiz \ Bireysel Eğitimlerimiz

Mentorluk Faaliyetleri

Mentorluk faaliyetleri eğitim alan öğrencilerimize ve ailelerine yıllık danışmanlık faaliyetlerinin yürütüldüğü bir uygulamadır.

Beyin Detoksu

Beyni Fabrika Ayarlarına Çeviren Beyin Detoksu - Liderlik düşünüş becerileri, inovasyon, buluşçu bakış, problem çözme, ortam değerlendirme, rüya kontrolü gibi beceriler kazandırır.

Mindfulness-Bilinçli Farkındalık Eğitimi

Mindfulness yaşadığımız anı, kendinde ve etrafında gerçekleşenleri olabildiğince oldukları gibi algılamanızı sağlayacak bir farkındalık sanatıdır. Stresli durumlarda sıkıntınızı deneyiminize ve farkındalığınıza yönelterek hayatınızdaki zorlukları yenebilirsiniz.

Muhakemat Temelli Hızlı Öğrenme ve Hızlı Okuma Eğitimi

Muhakemat temelli hızlı öğrenme ve hızlı okuma eğitimi; hızlı öğrenme, hızlı hatırlama ve hızlı analiz etme yeteneklerini aşmak için geliştirilmiştir.

Beyin Gelişimi ve Fark Eğitimleri

Beyin Gelişimi ve Fark Eğitimleri ile beyin ve zeka altyapısının sağlıklı bir şekilde gelişmesi hedeflenmektedir. Uygulamalarda korteks ve limbik sistem baz alınmaktadır.

Kalıpsız Düşünüş

Beynimiz kendi öğrenme programını geliştirirken, ulaşamayacağına inandığı alanları zamanla kapatır. Bu eğitimimiz ise; kalıplaşmadan dolayı kaybettiğiniz yetenekleri ve seçenekleri keşfetmenizi sağlayan özel bir eğitimdir.