Bünyamin Küçük | Kalıpsız Düşünüş, muhakemat, hızlı algılama, otizm, dehb gibi alanlarda uygulamalar | Beyin ve zeka altyapısını güçlendirerek hızlı öğrenme, hızlı algılama, otizm, dikkat eksikliği ve odaklanamama sorununu aşan uygulamalar geliştirir.

Bünyamin Küçük

Şuan Buradasınız:Ana Sayfa \ Kurumsal \ Katılımcı Görüşleri \ Bünyamin Küçük

Şaşırtıcı sonuçlar aldığım bir eğitim oldu. Beş günde, dakikada  116 kelimeden 501 kelimeye ulaştım. Daha önce herbirinin eğitmeni hızlı okuma alanında kitap yazmış üç farklı kursa katılmış, farklı eğitim setleri ve kitaplar almıştım ve 1000 TL'den fazla para harcamıştım. Sonuçta  yerimde saymıştım ve bütün param boşa gitmişti. İlk defa paramın karşılığını fazlasıyla aldım. Her kuruşu helal olsun. Kalan bir aylık eğitimin sonunda muhteşem sonuçlar alacağıma artık eminim. Kütüphanemde 200’ü okunmuş 1300 kitap var. Eski hızımla okuduğumda hesaplamalarıma göre emekliliğime kadar yetecek bir rakam bu. Şimdiyse iki buçuk ayda bitirme hedefime ulaşacağımı düşünüyorum. Başta Başar Bey olmak üzere bu sistemi geliştiren herkese teşekkür etmek istiyorum. Yeni eğitimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Bünyamin Küçük / Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü Öğrencisi (Öğrencimiz "Muhakemat Temelli Hızlı Öğrenme ve Hızlı Okuma" eğitimini uzaktaneğitim ile aldı.)