Endüstriyel Tasarım - Yaratıcı Eller Atölyesi | Kalıpsız Düşünüş, muhakemat, hızlı algılama, otizm, dehb gibi alanlarda uygulamalar | Beyin ve zeka altyapısını güçlendirerek hızlı öğrenme, hızlı algılama, otizm, dikkat eksikliği ve odaklanamama sorununu aşan uygulamalar geliştirir.

Endüstriyel Tasarım - Yaratıcı Eller Atölyesi

Şuan Buradasınız:Ana Sayfa \ Eğitimlerimiz / Hizmetlerimiz \ Üstün Zekalılar ve Üstün Yeteneklilerin Eğitimi \ Endüstriyel Tasarım - Yaratıcı Eller Atölyesi

Endüstriyel Tasarım - Yaratıcı Eller Atölyesi

Öğrencilerin, öğretmen eşliğinde, tasarım becerisi kazanması ve mesleki gelişimlerinde tasarım olgusunun yerleşmesi için çalışmalar gerçekleştirilecektir.

5 günlük/haftalık etkinlikler süresince öğrenciler kullanabilecekleri ve etkinlik sonunda sergileyebilecekleri 2 boyutlu, 3 boyutlu ve Rölyef (Kabartma) olmak üzere kendi tasarımlarını gerçekleştireceklerdir.

Bunlar arasında fonksiyonel ve dekoratif olarak kendi hayatlarında ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirebilecekleri duvar kağıdı (En sevdikleri bir şiiri resimleyerek oluşturacakları bir duvar kağıdı), Rölyef( Kabartma Resim), 2 ve 3 boyutlu çeşitli tasarımlar yer alacaktır.