Eren E | Kalıpsız Düşünüş, muhakemat, hızlı algılama, otizm, dehb gibi alanlarda uygulamalar | Beyin ve zeka altyapısını güçlendirerek hızlı öğrenme, hızlı algılama, otizm, dikkat eksikliği ve odaklanamama sorununu aşan uygulamalar geliştirir.

Eren E

Şuan Buradasınız:Ana Sayfa \ Kurumsal \ Katılımcı Görüşleri \ Eren E

Yüksek Yapılı Zekalar Kurumunun "Muhakemat ve Hızlı Okuma" eğitimi diğer bütün hızlı okuma eğitimlerinden farklı idi. Osmanlı Eğitimi olan özümüze dönüş ve taklitten kurtulmak (yabancı milletleri) bana oldukça heyecan verdi. En çok ilgimi çeken nokta ise zihinsel simülasyonların kullanımı ile eş zamanlı giden bir hızlı okuma eğitimi olmasıydı.
Bu eğitimden (ilk beş gün) sonra matematiksel becerilerimin geliştiğini hissettim.

Beklentilerim gürültülü ortamda , stres altında ve her türlü olumsuz koşul altında akademik, sanatsal vs. her türlü eseri en az 20000 (yirmi bin) kelimelik hızla %100 anlama (tüm ayrıntılarıyla) ve muhakeme ederek okuyabilmek. Birlikte (desteklerinizle) başaracağımıza yürekten inanıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eren E. / Göz Doktoru (Şuan dakikada 20 bin kelime okuma performansı ile 4 dakikada bir kitap bitirebiliyor. Detayları rahatlıkla, gürültülü ortama rağmen yakalayabiliyor.)