Kurumsal | Kalıpsız Düşünüş, muhakemat, hızlı algılama, otizm, dehb gibi alanlarda uygulamalar | Beyin ve zeka altyapısını güçlendirerek hızlı öğrenme, hızlı algılama, otizm, dikkat eksikliği ve odaklanamama sorununu aşan uygulamalar geliştirir.

Kurumsal

Şuan Buradasınız:Ana Sayfa \ Kurumsal

Yüksek Yapılı Zekalar olarak kurumsal yapımız hakkında temel bilgiler bulabileceksiniz.

Eğitimlerimizin diğer eğitim ve uygulamalardan farkı

Şubelerimiz

Yüksek Yapılı Zekalar Franchise (İsim Hakkı - Temsilcilik) Başvurusu ve Açıklamalar

Çözüm Ortakları ve İşbirliklerimiz

Renzulli öğrenme sistemi, Amerika'nın Connecticut Üniversitesinden, Prof. Dr. Joseph Renzulli ve eşi Prof. Dr. Sally Reis Renzulli tarafından geliştirilmiş olan, sürekli kendini yenileyen farklı ve yeni bir sistemdir. 2005 yılında web tabanlı sisteme geçiş yapan sistem yaklaşık 32 yıllık bir araştırmanın ürünüdür. Araştırmanın temel konusu; Çocukların zeka ve yetenek alanlarını nasıl geliştirebiliriz? Var olan potansiyellerini en yüksek seviyeye nasıl çıkartabiliriz? Araştırma da öğrencilerin ilgi alanları, yetenek alanları, öğrenme stilleri, kendini ifade etme stilleri tespit edilip ayrıntılı profilleri oluşturulmuştur. Daha sonra profile uygun aktiviteler sunularak öğrencilerin gelişimleri kayıt altına alınmıştır. Araştırma sonucuna göre sistemi takip eden öğrencilerin zeka ve yetenek alanlarının geliştiği, okul başarısının arttığı görülmüştür. Sistem dünyanın farklı ülkelerinden öğrencilere uygulanarak bilimsel olarak başarısını kanıtlamıştır. Dünyada zeka ve yeteneği en iyi geliştiren sistem olarak bilinmektedir.

Yüksek Yapılı Zekalar bir misyon şirketidir.

Yüksek Yapılı Zekalar, mesleklerinde kısa yolları uygulayabilecek kadar uzun çalışmış, deneyim sahibi kıymetli meslektaşlarımızla, gönüldaşlarımızla birlikte oluşturulmuş bir yapıdır.

Mesleklerinde uzmanlaşmış ekibimizle çözümler üretiyoruz.

Grubunu Kur Bedava Eğitim Kazan!

Banka Hesap Numaraları