Referanslarımız | Kalıpsız Düşünüş, muhakemat, hızlı algılama, otizm, dehb gibi alanlarda uygulamalar | Beyin ve zeka altyapısını güçlendirerek hızlı öğrenme, hızlı algılama, otizm, dikkat eksikliği ve odaklanamama sorununu aşan uygulamalar geliştirir.

Referanslarımız

Şuan Buradasınız:Ana Sayfa \ Referanslar ve İş Ortaklıkları \ Referanslarımız

Bingöl Üniversitesi'nde Gençlik ve Spor Bakanlığı katkılarıyla düzenlenen "Bugünün Genci Geleceğin Girişimcisi" projesi kapsamında "Beyin Performans" eğitimleri verildi.

Müsiad Ankara şubesi başta olmak üzere Genel Merkez ve diğer şubelerde Muhakemat temelli eğitim ve uygulamalarımız yapılmaktadır.

Ülkemizde hatırı sayılır derecede eğitim ve öğretim faaliyetleri yürüten kolejimizde, öğrencilerin beyin ve zeka altyapısnı güçlendirmek ve ıakademik başarı doğrudan artırmak için eğitim faaliyetlerimiz başladı.

Gaziantep şubemiz ile birlikte gerçekleştirilen seminerin ardından öğrencilere öğrenme ve zeka altyapısını güçlendirmeye yönelik uygulamalar yapılıyor.

"Yaratıcılık ve Zeka" ve "Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu"

Ankara Figen Koleji

İpekyolu Kalkınma Ajansı destekli projelerde faaliyetler yürütülüyor.

Mersin ve Gaziantep Kültür Özel Dershanelerinde eğitim ve uygulamalarımız başlamıştır.

Adana Güney Alfa Dershanesinde yaklaşık 400 öğrenciye seminer ve uygulama eğitimleri ile hizmet verildi. Öğrencilere yönelik yapılan testlerle sınav ve ders çalışma metodlarını güçlendirecek bilgi paylaşımları yapıldı.

| 1 | 2