Uzaktaneğitim Nedir | Kalıpsız Düşünüş, muhakemat, hızlı algılama, otizm, dehb gibi alanlarda uygulamalar | Beyin ve zeka altyapısını güçlendirerek hızlı öğrenme, hızlı algılama, otizm, dikkat eksikliği ve odaklanamama sorununu aşan uygulamalar geliştirir.

Uzaktaneğitim Nedir

Şuan Buradasınız:Ana Sayfa \ Kurumsal \ Uzaktaneğitim Sistemi (UES) \ Uzaktaneğitim Nedir

Uzaktaneğitim Nedir?

Uzaktan Eğitim, öğrenci ile öğretenin birbirinden uzakta olmalarına karşın, eş zamanlı (canlı ders) ya da farklı zamanlı (video ders) olarak bir araçla iletişim kurdukları eğitim sistemidir.

Nerede?

Uzaktan eğitim sayesinde eğitmenlerle öğrencileri herhangi bir yolculuk gerektirmeden bir araya getirebilirsiniz.

Ne Zaman?

Uzaktan eğitimde yapılan tüm dersler kaydedildiği için daha sonra defalarca istediğiniz kadar izleyebilir ve kullanıcılara izletebilirsiniz. Zaman sınırlaması olmayan bir sistemde çalışıyor olacaksınız.

Nasıl?

Uzaktan eğitimle video, ses ve görüntüleri çoklu ortam sunucusu tüm kullanıcılara paylaştırılır. Kullanıcıların bilgisayar sistemi gereksinimleri çok yüksek değildir.

Niçin?

Uzaktan eğitimi kaliteli bir eğitim almak için kullanabilirsiniz. Uzaktan eğitim ile her türlü canlı ders paketini zamandan ve mekandan bağımsız hale getirerek yolculuk ve konaklama gibi masrafları da sıfıra indirebilirsiniz.